120 godzin języka angielskiego TYLKO 206 zł ZAPRASZAMY

Serdecznie zapraszamy do zapisów na współfinansowany kurs języka angielskiego dla dorosłych 2x w tygodniu po 90 min, 120 godzin nauki. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę metodyczną, wszelkie materiały, podręczniki, darmowy egzamin oraz darmowy certyfikat. Kurs zakończony będzie egzaminem państwowym po którym KAŻDY uczestnik otrzymuje certyfikat z zaświadczeniem o poziomie znajomości języka (jest to dokument honorowany przez pracodawców).
Zostało już tylko kilka wolnych miejsc.
👉Grupa poziom B1 (średniozaawansowany) – 2 wolne miejsca
👉Grupa poziom A2 (podstawowy dla osób które już miały kontakt z językiem) – 1 wolne miejsce
Istnieje również możliwość utworzenia grupy A0 – A1 dla osób, które chcą się nauczyć języka całkiem od podstaw.
Uwaga! Zajęcia prowadzone będą w formie stacjonarnej, dla kursantów przeznaczona będzie obszerna sala gwarantująca zachowanie odpowiedniego dystansu podczas zajęć. w naszej szkole restrykcyjnie również przestrzegamy zasad sanitarno-epidemiologicznych. Osoby, które z różnych przyczyn (choroba, kwarantanna) nie będą miały możliwości osobiście uczestniczyć na zajęciach w trakcie kursu będą mogły dołączyć do zajęć w formie online w tym czasie.
Zapisy telefonicznie, mailowo lub poprzez wiadomość na Facebooku ☎️662018550 SERDECZNIE ZAPRASZAMY 😁🙋‍♀️
WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT KURSU:

Uczestnikiem szkolenia musi być osoba, która:

1. jest w wieku 18 lat i więcej (tj. w dniu rozpoczęcia szkolenia ma ukończone 18 lat);
  2. uczy się i/lub pracuje i/lub zamieszkuje na terenie województwa opolskiego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego;
  3. zgłasza się z własnej inicjatywy i jest zainteresowana poprawą kompetencji i uzyskaniem kwalifikacji z zakresu języka angielskiego;
  4. jest osobą z terenów wiejskich (do takich obszarów w woj. opolskim należą wszystkie obszary poza: Prudnik, Krapkowice, Zdzieszowice, Kędzierzyn-Koźle, Zawadzkie, Kluczbork);
  5. posiada niskie kwalifikacje (ma maksymalnie ukończone: liceum ogólnokształcące, liceum profilowane, uzupełniające liceum ogólnokształcące, technikum, technikum uzupełniające, zasadnicza szkoła zawodowa);
  6. nie uczestniczyła wcześniej w kursie j. angielskiego z projektu „Angielska Kuźnia Talentów”.

Pracownicy przedsiębiorstw prywatnych zatrudnieni w jednym miejscu pracy (u jednego pracodawcy) mogą stanowić nie więcej niż 20% uczestników jednej grupy zajęciowej.

Realizowane szkolenie jest płatne dla uczestników – 206 zł za cały kurs  w tym podręczniki i egzamin zewnętrzny TGLS.