FIOLETOWA LOTERIA

Z okazji Fioletowego Tygodnia organizujemy loterię 🔮🎟️dla naszych uczniów i ich Rodziców.
Wystarczy, że wystawiłeś opinię na temat naszej szkoły na wizytówce Google, a w dniach od 13 do 24 Maja będziesz mógł wylosować upominek-niespodziankę!

Regulamin Konkursu “Fioletowa Loteria”

1. Okres trwania konkursu: Konkurs odbędzie się w dniach od 13 do 24 maja 2024r.
  2. Warunki uczestnictwa:
    • Każdy uczestnik musi posiadać konto na platformie Google (Google Account).
    • Uczestnik musi wystawić opinię na temat naszej szkoły na wizytówce Google (Google My Business) przed lub w trakcie trwania konkursu.
    • Uczestnik musi być aktualnym uczniem Centrum Helen Doron Namysłów i/lub SJO Question albo Rodzicem ucznia.
  3. Losowanie upominków:
    • Losowanie odbędzie się tylko w wyznaczonym terminie, czyli w okresie od 13 do 24 maja.
    • Aby wziąć udział w losowaniu, uczestnik musi przyjść osobiście do sekretariatu i pokazać na telefonie wystawioną opinię jednego z dwóch naszych profili firmowych: “Helen Doron Namysłów – Angielski dla Dzieci i Młodzieży” lub “Szkoła Języków Obcych Question” (uwzględniając faktyczną formę zajęć ucznia)
    • Każda wystawiona opinia to jeden los.
      Przykłady:
      – Jeśli Rodzic wystawiający opinię ma więcej niż jedno dziecko uczące się w “HD Namysłów” nadal otrzymuje jeden los.
      – Jeśli uczeń ma zajęcia zarówno w “HD Namysłów” jak i w „SJO Question” i wystawi dwie osobne opinie na obu wizytówkach, przysługują mu dwa losy.
  4. Nagrody:
    • Każdy uczestnik, który spełni warunki uczestnictwa, weźmie udział w losowaniu upominków.
    • Nagrody zostaną wręczone uczestnikom niezwłocznie po wylosowaniu.