/  O nas

Odrobina Historii

Z dumą mówimy o sobie wielka szkoła w małym mieście. Od początku istnienia szkoły języków obcych Question jej założyciel, radca prawny Bartosz Waszczuk, spoglądał dalej niż inni. Prowincjonalne ograniczenia i schematy nie stanowiły żadnych barier. Nikogo dzisiaj nie dziwi w klasie biała tablica, jednak na początku lat 90-tych nasi kursanci otwierali oczy ze zdumienia. Przykład może i błahy, ale pokazuje kierunek działań szkoły językowej. Horyzont to za mało; my patrzymy dalej. Liczy się dla nas tylko najwyższa jakość kursów językowych i miarodajne wyniki w postaci zadowolenia naszych klientów. Dopasowując się do specyfiki dzisiejszych czasów prowadzimy zajęcia zarówno w formie stacjonarnej jaki i online. Obecnie właścicielem szkoły jest Wioletta Jeziorska-Borczyk.

Lektorów
Uczniów

Opinie naszych uczniów

Anita

Świetna Szkoła Języków Obcych. Kurs języka angielskiego jest profesjonalnie przygotowany. Ćwiczymy, nie tracimy czasu na banalne zadania. Po zajęciach zawsze jestem zadowolona, że nauczyłam się czegoś nowego. Z każdymi kolejnymi lekcjami czuję się coraz pewniej w posługiwaniu językiem angielskim, bo dzięki intensywnym ćwiczeniom, wręcz nie można się czegoś nie nauczyć. Polecam! (Translated by Google) Great Foreign Language School. The English language course is professionally prepared. We practice, we do not waste time on trivial tasks. After class, I'm always happy that I learned something new. With each subsequent lesson I feel more and more confident in using English, because thanks to intensive exercises, you can't even learn something. I would recommend!

Anna B

Najlepsza szkoła języka angielskiego w okolicy. Moje dzieci uczęszczają na zajęcia już od kilku lat, są bardzo zadowolone ze sposobu nauczania, a my rodzice z efektów. Pani Dyrektor, Pani Kasia z sekretariatu oraz wszyscy lektorzy to ludzie z pasją. Serdecznie polecam każdemu szkołę Helena Doron.

Anna B.

a

W szkole zajęcia prowadzone są przez świetnych fachowców, którzy nie tylko posiadają i potrafią przekazać wiedzę, ale też dbają o dobry kontakt z uczniami, co zdecydowanie ułatwia i uprzyjemnia im naukę. W szkole odbywa się wiele imprez i konkursów, w których dzieci chętnie biorą udział, bez względu na to, który to już raz ☺️ Uczniowie w każdym wieku mają umożliwiony dostęp do biblioteki książek w językach obcych; są w niej zarówno bajki dla najmłodszych, jak i lektury szkolne, co stanowi podwójną korzyść ...

Kasia N.

a

Najlepsza szkoła języka angielskiego w okolicy. Moje dzieci uczęszczają na zajęcia już od kilku lat, są bardzo zadowolone ze sposobu nauczania, a my rodzice z efektów. Pani Dyrektor, Pani z sekretariatu oraz wszyscy lektorzy to ludzie z pasją. Serdecznie polecam każdemu szkołę Helen Doron.

Jolanta S.

FAQs

Dlaczego Question?

Uczymy skutecznie, z pasją, nasi lektorzy to profesjonaliści, otrzymaliśmy Certyfikat Jakości ELCL QA, jesteśmy jedynym autoryzowanym Centrum Nauczania Angielskiego Metodą Helen Doron ,  w tym roku szkolnym wprowadzamy nowa metodę nauczania języków obcych -DIRECT METHOD. Uczymy zarówno stacjonarnie jak i online.

Jak uczymy?

QUESTION od lat buduje swój własny styl nauki języków obcych, który utożsamia skuteczność i prostotę. Naszym wzorem do naśladowania jest Richard Vaughan, nasz przyjaciel z Hiszpanii, który opracował swoje własne materiały i odrzucił powszechnie stosowane podręczniki zastępując je intensywną relacją nauczyciel-uczeń.