WITAMY
Zobacz nas na

/  O nas

Odrobina Historii

Z dumą mówimy o sobie wielka szkoła w małym mieście. Od początku istnienia szkoły języków obcych Question jej założyciel, radca prawny Bartosz Waszczuk, spoglądał dalej niż inni. Prowincjonalne ograniczenia i schematy nie stanowiły żadnych barier. Nikogo dzisiaj nie dziwi w klasie biała tablica, jednak na początku lat 90-tych nasi kursanci otwierali oczy ze zdumienia. Przykład może i błahy, ale pokazuje kierunek działań szkoły językowej. Horyzont to za mało; my patrzymy dalej. Liczy się dla nas tylko najwyższa jakość kursów językowych i miarodajne wyniki w postaci zadowolenia naszych klientów. Obecnie właścicielem szkoły jest Wioletta Jeziorska-Borczyk.

Lektorów
Uczniów

Nasi lektorzy

Nasi lektorzy to ludzie, którzy pochodzą z różnych stron Polski i świata – z Namysłowa, Wrocławia, Dzierżoniowa, Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii; z różnych uczelni – Uniwersytet Wrocławski, Opolski; o różnych zainteresowaniach i metodycznych preferencjach. Różne osobowości, różne metody nauczania, ale jedno ich łączy: w ich pracy można odnaleźć profesjonalizm, zaangażowanie i pasję.

Opinie naszych uczniów

a

“Mroin gravida nibh vel veliauctor aliquenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nivulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus”

Jonathan Gibson

Teaching Assistant

Brooke Austin

Teaching Assistant

Rachel Collins

FAQs

Dlaczego Question?

Uczymy skutecznie, z pasją, nasi lektorzy to profesjonaliści, otrzymaliśmy Certyfikat Jakości ELCL QA, jesteśmy jedynym autoryzowanym Centrum Nauczania Angielskiego Metodą Helen Doron ,  w tym roku szkolnym wprowadzamy nowa metodę nauczania języków obcych -DIRECT METHOD

Jak uczymy?

QUESTION od lat buduje swój własny styl nauki języków obcych, który utożsamia skuteczność i prostotę. Naszym wzorem do naśladowania jest Richard Vaughan, nasz przyjaciel z Hiszpanii, który opracował swoje własne materiały i odrzucił powszechnie stosowane podręczniki zastępując je intensywną relacją nauczyciel-uczeń.