Wielkanocne warsztaty dla dzieci COOK&FUN

Uwaga, rodzice! 👋👨‍👩‍👧‍👦
Marzycie o tym, by Wasze pociechy stały się prawdziwymi kucharzami-artystami?🎨🍳 Chcielibyście, aby spędziły czas w magicznym świecie smaków, kreatywności, rękodzieła i ŚWIETNEJ ZABAWY?
Nasza szkoła oraz Cook&Fun Studio Dietetyczno-Kulinarne mają dla Was idealne rozwiązanie! 🥳🎉
𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐚𝐧𝐨𝐜𝐧𝐞 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐭𝐚𝐭𝐲 𝐊𝐮𝐥𝐢𝐧𝐚𝐫𝐧𝐨-𝐀𝐫𝐭𝐲𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐝𝐥𝐚 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐜𝐢
📅𝐃𝐀𝐓𝐀: 23 marca 2024 (sobota)
⏰𝐆𝐎𝐃𝐙𝐈𝐍𝐀: 9:30 (grupa młodsza) 12:00 (grupa starsza)
📍𝐌𝐈𝐄𝐉𝐒𝐂𝐄: Nasza szkoła (Namysłów, ul.Wały Jana III 5)
Co czeka na Waszych maluchów?
Tworzenie ozdób wielkanocnych, zabawy sensoryczne, zadania kulinarne… i wiele więcej!
Aktywności, Gry i Zabawy: Twoje maluchy nie będą się nudzić! 🎉 Oprócz twórczych zajęć kulinarnych, czekają na nich tańce, śpiewanie wesołych piosenek o Wielkanocy oraz rękodzieło. To będzie pełne emocji i kreatywności wydarzenie! 🐣🌸
Dlaczego warto?
𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐣𝐨𝐧𝐚𝐥𝐧𝐚 𝐎𝐩𝐢𝐞𝐤𝐚: Wasze dzieci będą pod opieką doświadczonych instruktorów, którzy dbają o ich bezpieczeństwo i rozwój.
𝐏𝐨𝐬𝐢ł𝐞𝐤 𝐙𝐚𝐩𝐞𝐰𝐧𝐢𝐨𝐧𝐲: Nie martwcie się o drugie śniadanie – zapewniamy smaczny posiłek dla uczestników.
𝐏𝐫𝐳𝐲𝐣𝐚𝐳𝐧𝐞 𝐢 𝐁𝐞𝐳𝐩𝐢𝐞𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐌𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞: Nasza szkoła to miejsce, gdzie dzieci mogą swobodnie tworzyć i rozwijać swoje umiejętności artystyczne.
𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐭𝐚𝐭𝐲 𝐩𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐨𝐧𝐞 𝐧𝐚 𝐃𝐖𝐈𝐄 𝐆𝐑𝐔𝐏𝐘 𝐖𝐈𝐄𝐊𝐎𝐖𝐄 – nawet maluszki znajdą coś dla siebie! 👶
⚠️𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀: w grupie młodszej istnieje możliwość zapisania również Rodzica: +𝟐𝟓𝐳ł./𝐨𝐬. 𝐝𝐨𝐫𝐨𝐬ł𝐚
(ale NIE jest to obowiązkowe😇😊)
Mamy dla Was 𝐨𝐠𝐫𝐚𝐧𝐢𝐜𝐳𝐨𝐧𝐚̨ 𝐥𝐢𝐜𝐳𝐛𝐞̨ 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜, więc zapiszcie się już DZIŚ‼️📝
(dzieci spoza szkoły +10zł.)
📞 Telefon kontaktowy: 𝟔𝟔𝟐 𝟎𝟏𝟖 𝟓𝟓𝟎
📧 E-mail: info@question.edu.pl