Egzaminy ETS
WITAMY
Tel. +48 662 018 550
sekretariat@question.edu.pl
Zobacz nas na
Top
Image Alt

Egzaminy ETS

  /  Egzaminy  /  Egzaminy ETS

Egzaminy ETS

O kursie

Ośrodek egzaminacyjny ETS – egzaminy TOEIC

Z przyjemnością informujemy, że od 01.07.2016, QUESTION Szkoła Języków Obcych jest partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów z języka angielskiego i niemieckiego oraz narzędzi wspomagających naukę języków obcych O ETS (Educational Testing Service). Tym samym w szkole QUESTION macie Państwo możliwość zdać egzaminy państwowe z języka angielskiego i niemieckiego.

ETS? Educational Testing Service, to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:

  • zarejestrować się na egzamin TOEIC®, TFI, TOEIC® Bridge, TOEFL JUNIOR, WiDaF lub WiDaF BASIC
  • przygotować się do egzaminów ETS zarówno do TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL jak i egzaminów z języka francuskiego( TFI) oraz niemieckiego (WiDaF)
  • zarejestrować się na egzamin TOEFL
  • zdać egzamin TOEIC® w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie
  • zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC® i TOEFL®
  • przegotować się do egzaminu TOEFL,wykorzystując podręczniki lub egzamin próbny TPO- pełny, autentyczny egzamin TOEFL, dostępny online na każdym komputerze wyposażonym w słuchawki i mikrofon oraz z dostępem do Internetu

Chcesz uzyskać ceniony certyfikat z języka angielskiego?
nie zwlekaj i zapisz się na kurs językowy do szkoły QUESTION w Namysłowie!

Koordynator ośrodka egzaminacyjnego ETS w Namysłowie: Wioletta Jeziorska-Borczyk