Kursy Standardowe
WITAMY
Tel. +48 662 018 550
sekretariat@question.edu.pl
Zobacz nas na
Top
Image Alt

Kursy Standardowe

  /  Kursy językowe  /  Kursy Standardowe

Kursy Standardowe

O kursie

Standardowe kursy języków obcych dla dorosłych

Najczęściej wybieraną formą nauki języka angielskiego przez dorosłych to kursy General English. Odbywają się one na  dziewięciu poziomach zaawansowania: od A1 do C2 w skali CEFR. Zajęcia kompleksowo rozwijają wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, rozumienie tekstu, pisanie –  z naciskiem na swobodną komunikację i praktyczne aspekty języka przydatne w życiu codziennym. Do naszej szkoły językowej w Namysłowie zapraszamy wszystkich, którzy chcą, najprościej mówiąc, nauczyć się języka obcego. Każdy znajdzie tutaj swoje miejsce odpowiadające posiadanym umiejętnościom językowym.

Proponujemy dwa warianty kursu: standard – czyli 90 minut raz w tygodniu oraz bardziej intensywny kurs języka, czyli 90 minut dwa razy w tygodniu. Niewątpliwie zalecaną opcją są spotkania dwa razy w tygodniu, co pozwala na częsty kontakt z językiem i efektywną naukę. Idealnym połączeniem jest kurs standard + językowy kurs konwersacyjny z native speakerem.

Precyzyjnie określone moduły pozwalają zarówno lektorom jak i kursantom dokładnie zaplanować rok nauki i w łatwy sposób ocenić swoje postępy. Nie zwlekaj więc i rozwiąż test, który pozwoli nam dopasować odpowiednią dla Ciebie grupę.

Ilość godzin: 35 (1 x 90 min/tydzień) lub 70 (2 x 90 min/ tydzień) rocznie;

Ilość osób w grupie: 4 – 8;

Egzamin końcowy: w postaci wewnętrznego testu opracowanego przez lektorów i metodyków QUESTION lub odpłatny międzynarodowy egzamin TOEIC – najczęściej zdawany egzamin z j. angielskiego w środowisku pracy.

Opłata za Kurs Obejmuje

wstępną ocenę poziomu zaawansowania w oparciu o test kwalifikacyjny;
zajęcia z profesjonalną kadrą lektorów oraz native speakers;
zajęcia w małych grupach: 4 – 8 osobowe;
materiały dydaktyczne;
bezpłatne konsultacje oraz nadrabianie zaległości i nieobecności w wymiarze niezbędnym do opanowania danego materiału;
możliwość korzystania z biblioteki językowej i stanowiska internetowego;
dostęp do profesjonalnej strony internetowej szkoły;
uczestnictwo w dodatkowych imprezach i konkursach szkolnych;
korzystanie z promocji współpracujących z nami wydawnictw;
międzynarodowy certyfikat ELCL QA z określeniem poziomu zaawansowania od A1 do C2, zgodny z oznaczeniami Europejskiego Systemu Oceny Kształcenia Językowego i zaleceniami Rady Europy. Certyfikat ELCL QA uznawany jest we wszystkich krajach Europy. Warunkiem otrzymania ceryfikatu jest pozytywne zaliczenie rocznego kursu w QUEST oraz co najmniej 70% frekwencja;