Przygotowujemy się do egzaminów Cambridge…

Tak jak w zeszłym roku, od lutego w naszej szkole odbywa się cykl sobotnich spotkań przygotowujących do zdania egzaminu Cambridge.

A już w przyszły czwartek: 14 Kwietnia, odbędzie się PRÓBA EGZAMINU!
W ubiegłym roku wszyscy nasi uczniowie poradzili sobie świetnie i wierzymy, że w tym roku wypadną conajmniej równie dobrze!

Po co robić próbny egzamin?
To świetna okazja do „przećwiczenia” całej formuły, a tym samym „oswojenia” 🙂
Do tegorocznego egzaminu próbnego podchodzić będą już dziewięciolatkowie! Dzięki próbnym egzaminom nasi uczniowie podchodzą do tych właściwych bez niepotrzebnego stresu. Dla nas jest to szansa aby realnie zweryfikować gotowość ucznia do egzaminu – w myśl zasady „nic na siłę ani za wszelką cenę”.
Nieważne czy Twoje dziecko ma dziewięć lat, dwanaście czy siedemnaście – certyfikat Cambridge English przyda mu się w każdym wieku.

O egzaminach Cambridge i dlaczego warto do nich przystąpić można posłuchać na filmiku, gdzie wypowiada się trzynastoletni Konrad – uczeń centrum Helen Doron w Kielcach: